- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl hnědá Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento barový stůl vyzařuje moderní kouzlo a je nadčasovým doplňkem do vašeho domova, baru, nebo restaurace.
Barový stůl je vyroben z masivního sheeshamového dřeva, je tudíž vysoce odolný. Sheesham, kterému se někdy říká také rosewood nebo palisandr, je tropické tvrdé dřevo proslulé svou bohatou kresbou. Na pevnou horní desku si můžete odkládat nápoje nebo si na ni vystavit vázy, mísy s ovocem či jiné ozdoby. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Sestavení barového stolu je snadné.
Důležité upozornění: Kresba a odstín dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich kusů jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
hnědá
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo
Rozměry:
šířka: 60 / 115 cm
hloubka: 60 / 55 cm
výška: 107 cm
Výběr velikosti stolu zvolte ve variantách produktu.
Hmotnost:
27 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 115 cm |
| HLOUBKA | 55 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOST | 26 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Barové židle 2 ks látka / buk Dekorhome
Barové židle 2 ks látka / buk Dekorhome
Hnědá
Není skladem
4 959 Kč
Černá
Není skladem
4 785 Kč
Zelená
Není skladem
4 785 Kč
Krémová
Není skladem
5 340 Kč
Modrá
Není skladem
4 785 Kč
Vínová
Není skladem
3 604 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
4 472 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
4 785 Kč
Hořčicová
Není skladem
3 643 Kč
Světle šedá
Není skladem
4 785 Kč
Barové židle 2 ks umělá kůže / dřevo / kov Dekorhome
Barové židle 2 ks umělá kůže / dřevo / kov Dekorhome
Bílá
Není skladem
5 459 Kč
Černá
Není skladem
8 123 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní