- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl MDF / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento barový stůl ve vašem domě vynikne a bude klíčovým prvkem zařízení vašeho interiéru. Hodí se do každé kuchyně, jídelny atd.
Náš pultový stolek má odolnou stolní desku z MDF a pevné kovové nohy s dřevěným vzhledem. Snadno se čistí vlhkým hadříkem.
Montáž stolu je snadná.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 60 cm
výška: 96 cm
Hmotnost:
23 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Barové židle 2 ks látka / buk Dekorhome
Varianty produktu
Hnědá
Není skladem
3 620 Kč
Černá
Není skladem
4 176 Kč
Zelená
Není skladem
4 107 Kč
Krémová
Není skladem
4 360 Kč
Modrá
Není skladem
3 179 Kč
Vínová
Není skladem
3 179 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 830 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
3 630 Kč
Hořčicová
Není skladem
4 470 Kč
Světle šedá
Není skladem
3 943 Kč
Barové židle 2 ks látka / buk Dekorhome
Hnědá
Není skladem
3 620 Kč
Černá
Není skladem
4 176 Kč
Zelená
Není skladem
4 107 Kč
Krémová
Není skladem
4 360 Kč
Modrá
Není skladem
3 179 Kč
Vínová
Není skladem
3 179 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 830 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
3 630 Kč
Hořčicová
Není skladem
4 470 Kč
Světle šedá
Není skladem
3 943 Kč
Přijímáme předobjednávky
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 3 308 Kč
od 3 179 Kč
3 641 Kč
Přidat do oblíbených
Servírovací stolek Dekorhome
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 4 832 Kč
5 086 Kč
5 849 Kč
Přidat do oblíbených









Zboží ihned, platba za 14 dní