Boxspringová postel CRESSEN 3
Telefonická objednávka
BOXSPRINGOVÁ POSTEL CRESSEN 3
I vy si potřebujete po dni v plném nasazení pořádně odpočinout? Nic vás nenakopne do dalších dní tak jako kvalitní spánek. Pokud ráno vstáváte vyspalí a odpočatí, zaručeně zvládnete jakoukoli náročnou situaci. Novinka v oblasti lůžek vás naprosto dostane! Postele typu boxspring zajistí svojí konstrukcí mnohem lepší spánek než ty, které znáte dosud. Naše komfortní dvoulůžko CRESSEN v látce BONN šedé barvy s dvojitou pružinovou vrstvou vám dopřeje přepychový spánek. Postel je k dispozici ve dvou rozměrech.
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
DESIGNOVÝ SKVOST
Vysoké čelo působí díky oblým hranám měkce a něžně. Čalounění je dekorativně prošité, což dodává posteli nádech elegance. Spodní konstrukce je dřevěná, která nahrazuje klasický lamelový rošt a ukrývá v sobě velkorysý úložný prostor. 
JEDINEČNOST BOXSPRINGU
Na spodní konstrukci je matrace, která obsahuje dvojité jádro z bonelových pružin. Postel je včetně přídavné krycí podložky z PUR pěny, která má výšku 4 cm. Snímatelný potah na zip lze prát v pračce při stupních do 60°C. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
šedá
Materiál:
látka Bonn 90 / MDF
Rozměry:
šířka: 180 / 200 cm
hloubka: 222 cm
výška: 120 cm
výška ložné plochy od země: 57 cm
výška topperu: 4 cm
tvrdost matrace: středně tvrdý T3
Nosnost:
120 kg / lůžko
Hmotnost:
151 / 154 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 180 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 222 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOST | 151 kg, 154 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 57 cm |
| TYP ROŠTU | Výklopný |
| TYP MATRACE | Pružinová, Pěnová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny |
| TUHOST | Střední |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 180 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 222 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOST | 151 kg, 154 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 57 cm |
| TYP ROŠTU | Výklopný |
| TYP MATRACE | Pružinová, Pěnová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny |
| TUHOST | Střední |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Noční stolek ET-003 VELVET
Noční stolek MONAKO
Korpus šatní skříně FORMO K7
Korpus šatní skříně FORMO K7
Bílá
Skladem
Dub artisan
Skladem
Toaletní stolek HOLLYWOOD XL
Toaletní stolek HOLLYWOOD XL
Bílá
Skladem
Černá
Skladem
6 390 Kč
Dub artisan
Skladem
6 390 Kč
Kašmír
Skladem
6 890 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní