- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Toaletní
- Toaletní stolek bílá Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento šarmantní toaletní stolek zkrášlí vaši ložnici nebo šatnu.
Na stolní desce má dvě malé zásuvky propojené policí, do kterých si můžete ukládat své cennosti. Navíc má ve spodní části také dvě zásuvky normální velikosti, které vám poskytují úložný prostor navíc. Zásuvky se dají snadno vyjmout a vyčistit.
Jemná bílá povrchová úprava a uhlazené tvary zahnutých nohou mu dodávají lesk a eleganci.
Balení obsahuje pouze toaletní stolek. Pokud potřebujete vhodnou stoličku, taburet zrcadlo atd., podívejte se na naše další produkty. Vezměte prosím na vědomí, že tento stolek byl ručně vyroben ze dřeva a natřen na bílo, takže může mít drobnou vadu.
Barva:
bílá
Materiál:
MDF / broušená borovice
Rozměry:
šířka: 87 cm
hloubka: 42 cm
výška: 89 cm
Hmotnost:
14,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Barokní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 87 cm |
| HLOUBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOST | 14,6 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konzolový, Toaletní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Jídelní židle 4 ks samet / kaučukovník Dekorhome
Jídelní židle 4 ks samet / kaučukovník Dekorhome
Růžová
Není skladem
19 129 Kč
Šedá
Není skladem
23 800 Kč
Fialová
Není skladem
18 635 Kč
Červená
Není skladem
19 333 Kč
Modrá
Není skladem
22 485 Kč
Vínová
Není skladem
21 892 Kč
Světle zelená
Není skladem
22 001 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
18 443 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní