Boxspringová postel STAR 180x200
Telefonická objednávka
Moderní a zároveň kvalitní boxspringová postel STAR se stane dominantou vaší ložnice a přemění vaši ložnici na oázu klidu. S ní bude každý okamžik požitkem. Ne nadarmo se přece říká, že noc má svoji moc, která pramení v kvalitním spánku v kvalitní posteli.
Postele typu boxspring zajistí svojí konstrukcí mnohem lepší spánek než ty, které znáte dosud. Naše komfortní dvoulůžko STAR v látce Malmo New s jednou vrstvou bonelových pružin vám dopřeje takový spánek, jaký potřebujete. Vysoké čelo působí díky oblým hranám měkce a něžně. Čalounění je dekorativně prošité, což dodává posteli nádech elegance.
Základ tvoří čaluněná dřevěná konstrukce, ve které je uktytý úložný prostor. K němu se dostanete vyklopením boční části postele. Vrchní část postele tvoří topper o výšce 4 cm, který zvyšuje kvalitu spánku pro maximální regeneraci. Snímatelný potah na zip lze prát v pračce při stupních do 40°C.
Barva:
hnědá (Malmo New 26)
šedá (Malmo New 95)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
dřevo / látka
Rozměry:
šířka: 180 cm
hloubka: 224 cm
výška: 104 cm
rozměr lůžka: 180x200 cm
výška ložné plochy od země: 54 cm
výška topperu: 4 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
141 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 224 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOST | 141 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 54 cm |
| TYP ROŠTU | Výklopný |
| TYP MATRACE | Pružinová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny |
| TUHOST | Střední |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 224 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOST | 141 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 54 cm |
| TYP ROŠTU | Výklopný |
| TYP MATRACE | Pružinová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny |
| TUHOST | Střední |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Noční stolek ET-003 VELVET
Noční stolek MONAKO
Korpus šatní skříně FORMO K7
Korpus šatní skříně FORMO K7
Bílá
Skladem
Dub artisan
Skladem
Toaletní stolek HOLLYWOOD XL
Toaletní stolek HOLLYWOOD XL
Bílá
Skladem
Černá
Skladem
6 390 Kč
Dub artisan
Skladem
6 390 Kč
Kašmír
Skladem
6 890 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní