- Domů
- Kuchyň
- Jídelní lavice
- Chesterfield jídelní lavice FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní lavice FRIXON Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní lavice ve barokním stylu se stane středem pozornosti pro každou návštěvu. Je čalouněná kvalitní sametovou látkou v šedé barvě. Stabilitu zajišťují čtyři pevné nohy z lesklé nerezov ocele.
Lavice působí luxusním dojmem díky vysokému prošívanému opěradlu.
Barva:
šedá / stříbrná
Materiál:
samet (100% polyester) / kov
Rozměry:
šířka: 164 cm
hloubka: 66 cm
výška: 98 cm
šířka sedu: 164 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 49 cm
výška opěradla: 50 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Barokní |
| ŠÍŘKA | 164 cm |
| HLOUBKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| NOSNOST | 300 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 164 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 50 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Hnědá
Není skladem
6 897 Kč
Šedá
Není skladem
6 897 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
10 790 Kč
Hořčicová
Není skladem
9 559 Kč
Konferenční stolek ZETHOS Dekorhome
Konferenční stolek ZETHOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
8 690 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
7 890 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
9 590 Kč
Jídelní lavice ZETHOS Dekorhome
Chesterfield křeslo ZETHOS Dekorhome
Chesterfield křeslo ZETHOS Dekorhome
Hnědá
Není skladem
19 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
17 490 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Jídelní židle 2 ks ZETHOS Dekorhome
Jídelní židle 2 ks ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
11 190 Kč
Šedá / zlatá
Dodání do 14 dnů
11 190 Kč
Chesterfield jídelní židle ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jídelní židle ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
8 190 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní