- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Chesterfield křeslo ERIKSEN
Chesterfield křeslo ERIKSEN
Telefonická objednávka
Elegantní a stylové křeslo ERIKSEN v chesterfield stylu se stane pýchou vašeho obývacího pokoje.
Křeslo je čalouněné kvalitní sametovou látkou. Vnitřní rám tvoří pevné dřevo, které nabízí optimální stabilitu.
Barva:
zelená / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / sametová látka
Rozměry:
šířka: 84 cm
hloubka: 75 cm
výška: 73 cm
šířka sedu: 50 cm
hloubka sedu: 53 cm
výška sedu: 48 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 40 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, samet |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 40 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, samet |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Chesterfield rohová sedací souprava ZETHOS Dekorhome
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
13 290 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
13 790 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
16 145 Kč
Lenoška Chesterfield umělá kůže Dekorhome
Lenoška Chesterfield umělá kůže Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
10 220 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
13 224 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
12 678 Kč
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní