- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní a stylové křeslo v chesterfield stylu.
Křeslo je čalouněné kvalitní látkou z mikrovlákna / sametu v šampaňské barvě. Efektem broušené kůže ve dvou barevných variantách: hnědá a šedohnědá taupe. Vnitřní rám tvoří pevné dřevo.
Celé křeslo se pyšní dekorativním prošíváním a kovovými nýty.
Barva:
hnědá
šedohnědá taupe
šampaňské
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / látka z mikrovlákna (100% polyester) / samet
Rozměry:
šířka: 105 cm
hloubka: 88 cm
výška: 72 cm
šířka sedu: 49 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 49 cm
výška zádové opěrky: 31 cm
výška nožiček: 9 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 105 cm |
| HLOUBKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 49 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 105 cm |
| HLOUBKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 49 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Lenoška Chesterfield umělá kůže Dekorhome
Lenoška Chesterfield umělá kůže Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
10 220 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
13 224 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
12 678 Kč
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Chesterfield rohová sedací souprava ZETHOS Dekorhome
Chesterfield pohovka 2-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 2-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 2-místná MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
18 032 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
17 790 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
18 690 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní