- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Chesterfield rohová sedací souprava ZETHOS Dekorhome
Chesterfield rohová sedací souprava ZETHOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní rohová sedací souprava ZETHOS v chesterfield stylu. Ideální do designového obývacího pokoje, klubovny nebo společenských prostor.
Konstrukce sedačky je vyrobená z tvrdého dřeva, které nabízí optimální stabilitu. Sedačka je čalouněná látkou z mikrovlákna s efektem broušené kůže v barevném provedení: hnědá. Čalounění je zdobené výrazným dekorativním prošíváním. Sedací souprava stojí na kovových nohách lakovaných černou barvou.
Doporučujeme kombinovat s dalšími komponenty ze série ZETHOS.
Barva:
hnědá
Materiál:
látka (100% Polyester) / dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 275 cm
hloubka: 162 cm
výška: 72 cm
šířka sedu: 220 cm
hloubka sedu: 62 cm
výška sedu: 49 cm
výška zádové opěrky: 33 cm
výška nožiček: 13 cm
rozměr otomanu: 103 x 130 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield |
| ŠÍŘKA | 275 cm |
| HLOUBKA | 162 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 220 cm |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 33 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield |
| ŠÍŘKA | 275 cm |
| HLOUBKA | 162 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 220 cm |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 33 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Smaragdová
Není skladem
6 369 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Chesterfield křeslo ZETHOS Dekorhome
Chesterfield křeslo ZETHOS Dekorhome
Hnědá
Není skladem
19 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
17 490 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Měděná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Konferenční stolek PALLAS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní