- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Chesterfield trojmístná pohovka hnědá Dekorhome
Chesterfield trojmístná pohovka hnědá Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato sedačka v provedení Chesterfield je perfektní kombinací pohodlí a sofistikovanosti a bude skvělým doplňkem do každé domácnosti nebo kanceláře. Trojmístná pohovka s ozdobným prošíváním a cvočky a elegantně zaoblenými područkami vnese nádech luxusu, a prvotřídního stylu do každého interiéru.
Silně polstrovaný sedák je velmi pohodlný, zatímco elegantní struktura je robustní a odolná. Kvalitní čalounění z umělé kůže se snadno čistí a je velmi rezistentní.
Montáž je velmi snadná.
Barva:
hnědá
Materiál:
umělá kůže (Polyester: 100%) / dřevěný rám
Rozměry:
šířka: 200,5 cm
hloubka: 76 cm
výška: 70 cm
šířka sedu: 166,5 cm
hloubka sedu: 55,5 cm
výška sedu: 43 cm
tloušťka podušky: 10 cm
Hmotnost:
44,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Retro, Vintage |
| ŠÍŘKA | 200,5 cm |
| HLOUBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOST | 44,7 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Polyester, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 166,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Retro, Vintage |
| ŠÍŘKA | 200,5 cm |
| HLOUBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOST | 44,7 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Polyester, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 166,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní