- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rohová pohovka Chesterfield umělá kůže - levá Dekorhome
Rohová pohovka Chesterfield umělá kůže - levá Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato rohová Chesterfield pohovka je ukázkovou kombinací pohodlí a sofistikovaného designu v působivém klasickém stylu a krásně oživí každou domácnost. Přidali jsme k ní i puf, abyste se na sedačce mohli pohodlně a snadno natáhnout a dopřát si pořádného odpočinku.
Ozdobné knoflíčky a ladně zaoblené područky dodávají pohovce luxusní vzhled, zatímco silně polstrované sedáky jsou extra pohodlné. Čalounění z vysoce kvalitní umělé kůže se snadno čistí a jen tak se nepoškodí.
Jednoduchá montáž.
Barva:
bílá
hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
umělá kůže / dřevěný rám
bílá a černá varianta: 4% bavlna, 2% polyester, 94% PVC
hnědá varianta: 100% polyester (umělá semišová kůže)
Rozměry:
šířka: 200 cm
hloubka: 140 cm
výška: 73 cm
šířka sedu: 165 cm
hloubka sedu: 55/121 cm
výška sedu: 44 cm
výška područek od země: 73 cm
Hmotnost:
56,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Vintage, Rustikální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 56,2 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Polyester, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 165 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm, 121 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Levá |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Vintage, Rustikální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 56,2 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Polyester, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 165 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm, 121 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Levá |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




















Zboží ihned, platba za 14 dní