- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské židle a křesla
- Dětská židle IBIS
Dětská židle IBIS
Telefonická objednávka
Dětská židle IBIS je otočná a výškově nastavitelná. ŽIdli nabízíme ve třech barevných variantách: Paris a Butterfly.
Je čalouněná potahovou látkou.
Židle má klasický pětiramenný kříž z chromované oceli a plastová kolečka.
Pro větší pohodlí je židle doplněna o pevné plastové područky.
Barva:
Paris
Butterfly
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
látka / plast / kov
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 59 cm
výška: 88 - 100 cm
výška sedu: 45 - 57 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
8,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 100 cm |
| HMOTNOST | 8,5 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 57 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 100 cm |
| HMOTNOST | 8,5 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 57 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní