- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské psací stoly
- Dětský psací stůl JULIA
Dětský psací stůl JULIA
Kód produktu: V-CH-JULIA-BIURKO
Telefonická objednávka
Dětský psací stůl JULIA s nastavitelnou výškou a úhlem psací desky je vyroben z lakovaného borovicového dřeva.
Deska stolu lze sklopit pod různými úhly a lze nastavit i výšku desky podle potřeby.
Stůl se dodává v barevném provedení borovice.
Ke stolu lze dokoupit pojízdný kontejner Nils.
Barva:
borovice
Materiál:
lakované borovicové dřevo
Rozměry stolu:
šířka: 109 cm
hloubka: 55 cm
výška: 63-96 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 109 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 63 cm, 96 cm |
| HMOTNOST | 16 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dětská židle ANDY
Dostupnost dle variant
od 1 790 Kč
1 930 Kč
Přidat do oblíbených
Dětská židle GONZO 2
Dostupnost dle variant
1 890 Kč
2 104 Kč
Přidat do oblíbených


Zboží ihned, platba za 14 dní