- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské židle a křesla
- Dětská židle DINGO
Dětská židle DINGO
Kód produktu: V-CH-DINGO
Telefonická objednávka
Dětská židle DINGO je otočná a výškově nastavitelná.
Vyrobena je z plastu v kombinaci s potahovou látkou - sedák membránová látka, záda pevná síťovina.
Barva:
růžová
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
membránová látka / síťovina / plast
Rozměry:
šířka: 41 cm
hloubka: 56 cm
výška: 86 - 98 cm
výška sedu: 43 - 55 cm
Nosnost:
80 kg
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 41 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 98 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| NOSNOST | 80 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Síťovina |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 55 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 41 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 98 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| NOSNOST | 80 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Síťovina |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 55 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





