- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské židle a křesla
- Dětská židle KITTY
Dětská židle KITTY
Kód produktu: V-CH-KITTY-FOT
Telefonická objednávka
Dětská židle KITTY je výškově nastavitelná a je potažená eko kůží.
Její stabilita je zaručena klasickou základnou s pěti pogumovanými kolečky.
Barva:
růžová / motiv kočka
Materiál:
eko kůže / kov
Rozměry:
šířka: 54 cm
hloubka: 49 cm
výška: 76 - 86 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
Hmotnost:
11 kg
Nosnost:
80 kg
Dodávano v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 54 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 86 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 80 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Pogumovaná |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 54 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 86 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 80 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Pogumovaná |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Naklápěcí psací stůl Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 4 007 Kč
4 608 Kč
Přidat do oblíbených
Postel s PC stolem ALZENA
Varianty produktu
Růžová
Skladem
Modrá
Skladem
Postel s PC stolem ALZENA
Růžová
Skladem
u vás do 06.05.2026
6 830 Kč
Modrá
Skladem
u vás do 06.05.2026
6 830 Kč
Skladem
u vás do 06.05.2026
6 830 Kč
9 984 Kč
Přidat do oblíbených





