- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské židle a křesla
- Dětská rostoucí židle PANCO
Dětská rostoucí židle PANCO
Telefonická objednávka
DĚTSKÁ ROSTOUCÍ ŽIDLE PANCO
Židle PANCO je ergonomicky navržena pro děti ve věku školní docházky. Díky nastavitelné výšce i hloubce sedu a nastavitelné opěrce na nohy může židle PANCO poskytnout vašemu dítěti podporu přesně podle jeho potřeb a růstu. Tato otočná rostoucí židle zůstává společníkem vašeho dítěte po několik let a eliminuje potřebu časté výměny nábytku.

FUNKČNÍ BEZPEČNOST A ERGONOMIE PRO RŮST DÍTĚTE
Židle PANCO kombinuje několik bezpečnostních a ergonomických prvků pro podporu vašeho dítěte. Sklápěcí opěrky rukou nabízejí flexibilitu a pohodlí, lze je snadno sklopit, když nejsou využívány, čímž se zároveň usnadňuje přístup k pracovní ploše. Pro menší uživatele je tu výškově nastavitelná podnožka, která může být kdykoliv odstraněna, poskytuje nezbytnou oporu pro nohy a přispívá k lepšímu sezení. Speciální opěrka zad je zárukou správného držení těla a podporuje zdravý vývoj páteře, což je zásadní pro děti trávící dlouhé hodiny sezením při učení nebo hře.

MATERIÁL
Židle PANCO je vyrobena z odolných materiálů, které zvyšují komfort sezení a pomáhají udržovat vzdušnost i během delšího sezení. Konstrukce sedáku a opěradla spočívá v použití kvalitního plastu zajišťující dlouhou životnost. Pěticípá růžice s plastovými kolečky je stabilní a poskytuje hladký a tichý pohyb.

BAREVNÉ PROVEDENÍ
Židle PANCO se jednoduše zakomponuje do jakéhokoli designu dětského pokoje. Vybírat si můžete ze dvou dostupných barevných provedení:
- růžová
- modrá
Výběr barvy si zvolíte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Rozměry:
šířka: 58 cm
hloubka: 77 cm
výška: 88 - 100 cm
výška sedu: 49 - 59 cm
Nosnost:
70 kg
Hmotnost:
12 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 100 cm |
| HMOTNOST | 12 kg |
| NOSNOST | 70 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 59 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Sklopné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rostoucí dětský stůl HAYDEN
Rostoucí dětský stůl a židle ALEXIS
Rostoucí dětský stůl a židle ALEXIS
Růžová
Dodání do 10 dnů
5 830 Kč
Víceúčelová postel FANY
Víceúčelová postel FANY
Šedá
Skladem
Dub sonoma
Skladem























Zboží ihned, platba za 14 dní