- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské židle a křesla
- Dětský set 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
DĚTSKÝ 3 DÍLNÝ SET
Představte si svítící oči vašeho malého dobrodruha, když poprvé uvidí svůj nový dětský set do pokojíčku - repliku terénního či policejního vozu, která v sobě ukrývá kouzlo nekonečných her a dobrodružství.
ODOLNÉ MATERIÁLY
Tento set je navržen s ohledem na potřeby vašich nejmenších. Stůl a židle z odolného MDF materiálu s nosností až 50 kg jsou postaveny tak, aby vydržely každodenní dětskou radost i zlobení. Bezpečnostní standardy jsou samozřejmostí, stejně jako snadná údržba, která rodičům zaručí bezstarostné používání.
VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ
Multifunkční stůl se rychle stane centrem dětského světa – ať už při kreslení na tabulový povrch stolní desky, skládání puzzle, hraní her, nebo dokonce při společné večeři s plyšovými kamarády. Tabulový povrch stolu podporuje kreativitu a učení skrze hru. A opěradlo židle s úložným prostorem? To je jako tajná skrýš pro všechny poklady!
STYLOVÝ DESIGN
Vyberte barvu, která bude ladit s pokojíčkem vašeho hrdiny nebo hrdinky, ať už to bude béžová s šedou (terénní auto) pro malé dobrodruhy, nebo bílá s šedou (policejní auto) pro mladé strážce zákona. Neotřelý design toho setu okouzlí každé dítě a dodá pokojíčku originální vzhled.
- béžová / šedá (terénní)
- bílá / šedá (policejní)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
MDF
Rozměry stolku:
šířka: 48 cm
hloubka: 48 cm
výška: 48 cm
Rozměry židle:
šířka: 48 cm
hloubka: 24 cm
výška: 48 cm
Hmotnost:
18 kg
Nosnost:
50 kg
Balení obsahuje: 1 x stůl, 2 x židle
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový, Jednoduchý, Junior |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 24 cm, 48 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HMOTNOST | 18 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Dětský |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLU | 48 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 48 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 24 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 48 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový, Jednoduchý, Junior |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 24 cm, 48 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HMOTNOST | 18 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Dětský |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLU | 48 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 48 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 24 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 48 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dětský set hasičské auto Dekorhome
Rostoucí dětský stůl a židle ALEXIS
Rostoucí dětský stůl a židle ALEXIS
Růžová
Dodání do 10 dnů
5 830 Kč
Dětský set 3 ks Dekorhome
Dětská kancelářská židle DAISY
Dětská zahradní houpačka Dekorhome
Dětská zahradní houpačka Dekorhome
Zelená
Není skladem
1 217 Kč
Červená
Není skladem
1 527 Kč
Modrá
Není skladem
1 217 Kč
Světle modrá
Není skladem
1 097 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní