- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle 4 ks IKAROS Dekorhome
Jídelní židle 4 ks IKAROS Dekorhome
Kód produktu: INVI43064
Telefonická objednávka
Minimalistická židle IKAROS s vysoce kvalitním plyšovým čalouněním sedáku nabízí obzvlášť vysoký komfort sezení.
Stojí na černých kovových nohách. K dostání je i v jiných variantách.
V balení jsou 4 kusy.
Barva:
bílá
Materiál:
plyšová látka (100 % polyester) / práškově lakovaný kov
Rozměry:
šířka: 49 cm
hloubka: 57 cm
výška: 86 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 40 cm
výška sedu: 48 cm
výška zádové opěrky: 42 cm
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 49 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Polyester |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 42 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 49 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Polyester |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 42 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle 4 ks IKAROS Dekorhome
Varianty produktu
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč
Jídelní židle 4 ks IKAROS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč
13 431 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní stůl MORFEUS Dekorhome
Varianty produktu
Jídelní stůl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Dodání do 14 dnů 16 890 Kč 180x90x78 cm Dodání do 14 dnů 17 890 Kč 200x100x78 cm Dodání do 14 dnů 20 390 Kč
Dodání do 14 dnů
od 16 890 Kč
24 340 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Varianty produktu
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
22 560 Kč
Přidat do oblíbených
Lavice SKYLLA Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 2 490 Kč
3 223 Kč
Přidat do oblíbených
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 17 232 Kč
23 437 Kč
Přidat do oblíbených
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Stříbrná / šedá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Stříbrná / šedá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
8 663 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní