- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Jídelní křeslo HC-522
Jídelní křeslo HC-522
Telefonická objednávka
Moderní jídelní židle HC-522 je čalouněná látkou ve dvou barevných variantách. Zádová opěrka ozdobně prošitá, šev v barvě potahového materiálu. Odlehčené kovové podnoží s práškovým nástřikem v matné černé barvě vycházející z centrálního kovového upnutí.
Sedák je otočný o 180° s tvarovou pamětí.
Barva:
krémová / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 59 cm
hloubka: 70 cm
výška: 89 cm
šířka sedu: 37 cm
hloubka sedu: 44 cm
výška sedu: 50 cm
Hmotnost:
10,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 37 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 180° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







