- Domů
- Kuchyň
- Kuchyňské vozíky
- Servírovací stolek Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento multifunkční servírovací vozík na kolečkách si oblíbíte. Kromě své velkorysé pracovní plochy nabízí vozík prostorné úložné možnosti v podobě dvou zásuvek a čtyř příhrádek, z toho dvě schované za dvířky.
Spodek a zadní část je z MDF desky, rám je z bambusu a na pracovní ploše je skleněná deska. Celek je doplněn o plastová kolečka.
Madlo, které je na boku vozíku, poslouží při přesunu.
Barva:
bílá / přírodní
Materiál:
MDF / bambus / sklo / plast
Rozměry:
šířka: 74 cm
hloubka: 36 cm
výška: 85 cm
Hmotnost:
16 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 74 cm |
| HLOUBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOST | 16 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF deska, Plast, Sklo |
| KOLEČKA | Plastová |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Servírovací |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Barový stůl MDF / kov Dekorhome
Kuchyňská sestava LINE 260
Kuchyňská sestava LINE 260
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 731 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
25 321 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní