- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křeslo MARKEN
Jídelní křeslo MARKEN
Telefonická objednávka
DESIGNOVÉ KŘESLO MARKEN
Designové křeslo MARKEN je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají spojení komfortu a stylu. Toto křeslo se postará o pohodlné sezení nejen při stolování, ale také během odpočinku. Je čalouněné látkou Vardo v odstínu světle hnědé nebo béžové.

STABILITA
Stabilitu křesla zajišťují černé kovové nohy, které nejen že poskytují pevný základ, ale také elegantně kontrastují s jemnou texturou čalounění. Na komfortu sezení se významně podílejí také opěrky na ruce a zádová opěrka. Sedák i opěrák jsou navíc dekorativně prošité, což přidává křeslu na estetické hodnotě a zaujme na první pohled. Díky svému designu křeslo vynikne v jakémkoli interiéru, ať už se jedná o moderní obývací pokoj nebo stylově zařízenou jídelnu.

POHODLÍ
Křeslo je navrženo s ohledem na dlouhodobou odolnost a pohodlí. Je to designový kousek s měkkou sedací částí, který přináší nejen estetickou hodnotu, ale také maximální pohodlí. Křeslo je dostupné ve dvou barevných variantách.
- béžová / černá
- světle šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 58,5 cm
hloubka: 62 cm
výška: 86 cm
šířka sedu: 42,5 cm
hloubka sedu: 47 cm
výška sedu: 49 cm
výška zádově opěrky: 39 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
7,1 kg


MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 58,5 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOST | 7,1 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 42,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 39 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle DCL-E2008
Jídelní židle DCL-E2008
Zelená
Skladem
1 701 Kč
Krémová
Skladem
1 701 Kč
Modrá
Skladem
1 701 Kč
Žlutá
Skladem
1 701 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní
