- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl REVENTON
Jídelní stůl REVENTON
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL REVENTON
Představte si, že vstupujete do svého obývacího pokoje a první, co upoutá vaši pozornost, je elegantní a moderní jídelní stůl REVENTON. Je to stůl, který nejenže dodá vašemu prostoru šmrnc, ale také se stane místem, kde budete vytvářet nezapomenutelné vzpomínky. Ať už pořádáte rodinnou večeři nebo jen popíjíte kávu s přáteli, stůl REVENTON je tím pravým společníkem pro každou příležitost.
DESIGN
REVENTON je vyroben z vysoce kvalitní MDF desky a kovové podstavy, což zaručuje jeho stabilitu a odolnost. Když se podíváte na jeho čisté linie a pečlivě zpracovanou povrchovou úpravu, uvědomíte si, že tento stůl není jen nábytek - je to umělecké dílo. Jeho kulatý tvar je ideální pro menší prostory, kde díky němu vytvoříte dojem větší otevřenosti a propojenosti. Nabízíme dvě barevní varianty.
- bílá
- dub / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
průměr: 110 cm
výška: 74 cm
tloušťka desky: 1,8 cm
Hmotnost:
22,8 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRŮMĚR | 110 cm |
| HMOTNOST | 22,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Koberec s třásněmi SONIL
Závěsná lampa stříbrný kov Dekorhome
Závěsná lampa lustr 3 x E14 Dekorhome
Závěsná lampa lustr 3 x E14 Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 771 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 779 Kč
Růžová
Dodání do 10 dnů
1 909 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
2 122 Kč
Stříbrná
Není skladem
2 026 Kč
Stojan na víno na 25 lahví jedlové dřevo Dekorhome
Jídelní židle LEGA NEW
Jídelní židle LEGA NEW
Hnědá
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Jídelní židle DCL-E2008
Jídelní židle DCL-E2008
Zelená
Skladem
1 701 Kč
Krémová
Skladem
1 701 Kč
Modrá
Skladem
1 701 Kč
Žlutá
Skladem
1 701 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní