- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 1+4
Jídelní set 1+4
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ SET 1+4
Jídelní stůl v minimalistickém designu a provedení. Je vyroben z kvalitních a pevných MDF dílů v povrchové úpravě lamino 3D dekor dub sonoma. Elegantní vzhled ještě podtrhne středový pruh v bílé matné barvě (lamino). Použitý materiál zajišťuje výbornou pevnost i stabilitu celého stolu. Nohy jsou opatřeny černými plastovými kluzáky, zamezujícími riziko poškození podlahy. Lamino je velmi odolné, výborně se udržuje a čistí. Díky svému elegantnímu designu stůl zapadne téměř do každého interiéru a dodá mu styl. Ke stolu se pohodlně usadí až 6 lidí. Dodáváno v demontu.
Moderní jídelní židle v bílé ekokůži s pohupovou podnoží upravenou šedým lakem bude ozdobou každého moderního interiéru. Opěrák je ozdoben prošitím, podnož má kruhový průřez. Vhodná do kuchyní, jídelen nebo například kanceláří. Díky použitým materiálům je tato židle nenáročná na údržbu a čištění, nosnost je do 110 kg.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
dub sonoma / bílá / šedá
Materiál:
MDF / ekokůže / kov
Rozměry stolu:
šířka: 138 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
Rozměry židle:
šířka: 43 cm
hloubka: 55 cm
výška: 98 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 40 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
50 kg
MONTÁŽ:
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 43 cm, 138 cm |
| HLOUBKA | 55 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 98 cm |
| HMOTNOST | 50 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 138 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 43 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 55 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 98 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 43 cm, 138 cm |
| HLOUBKA | 55 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 98 cm |
| HMOTNOST | 50 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 138 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 43 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 55 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 98 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Podlahová váza PHILIN XL Dekorhome
Rozkládací sedací soupava DAKAR NEW U
Rozkládací sedací soupava DAKAR NEW U
Bílá
Dodání do 14 dnů
13 690 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
13 690 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
13 690 Kč


Zboží ihned, platba za 14 dní