- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 2+1 SOMIN
Jídelní set 2+1 SOMIN
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ SET SOMIN
Jídelní set SOMIN v bílém provedení promění vaši kuchyni nebo jídelnu na stylové a pohodlné místo pro celou rodinu. SOMIN dokonale kombinuje eleganci a funkčnost, což jej činí ideálním doplňkem do každého moderního interiéru.
PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ
Stůl nabízí dostatek prostoru pro každodenní stolování, zatímco měkká sedadla čalouněná béžovošedou látkou poskytují pohodlí. Set je vyroben z MDF a dýhy, což zajišťuje jeho odolnost vůči opotřebení a snadnou údržbu.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílá
Materiál:
MDF / dýha / látka
Rozměry stolu:
šířka: 110 cm
hloubka: 70 cm
výška: 76 cm
Rozměry židle:
šířka: 45,2 cm
hloubka: 40,8 cm
výška: 84,6 cm
výška sedu: 46,5 cm
Nosnost:
stůl: 100 kg
židle: 100 kg
Hmotnost:
36 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 45 cm, 110 cm |
| HLOUBKA | 41 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 85 cm |
| HMOTNOST | 36 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Látka, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 110 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 45 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 41 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 85 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 45 cm, 110 cm |
| HLOUBKA | 41 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 85 cm |
| HMOTNOST | 36 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Látka, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 110 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 45 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 41 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 85 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňský vozík Dekorhome
Kuchyňský vozík Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 242 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 238 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 243 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní