- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 2+1 HAIM
Jídelní set 2+1 HAIM
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ SET HAIM
Jídelna je místností, kde se potkává celá rodina při stolování a tráví tak spolu vzácný volný čas. Proto by se tam měli všichni cítit příjemně. Tato místnost by měla zajisté dýchat velmi příjemnou atmosférou. Jídelní set HAIM 1+4 je stylový a vkusný nábytek, který se skládá z jednoho jídelního stolu a čtyř židlí. Ideální pro menší rodiny do kuchyně nebo jídelny.
ESTETICKÝ A FUNKČNÍ
Set se skládá z jednoho stolu a čtyř židlí. Vyroben je z MDF v kombinaci s pevnou kovovou konstrukcí, která dodává setu potřebnou stabilitu. Deska stolu a sedáky židlí jsou vyrobeny z kvalitní MDF v barvě tmavý dub, doplněné o černou konstrukci.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
dub tmavý / černá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry stolu:
šířka: 120 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
Rozměry židle:
šířka: 42,5 cm
hloubka: 52,5 cm
výška: 85 cm
hloubka sedu: 51 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnost:
stůl: 20 kg
židle: 90 kg
Hmotnost:
37 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40,5 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 52,5 cm, 47,5 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 85 cm |
| HMOTNOST | 37 kg |
| NOSNOST | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| HLOUBKA SEDU | 47,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 42,5 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 52,5 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 85 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40,5 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 52,5 cm, 47,5 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 85 cm |
| HMOTNOST | 37 kg |
| NOSNOST | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| HLOUBKA SEDU | 47,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 42,5 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 52,5 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 85 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňský vozík Dekorhome
Kuchyňský vozík Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 242 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 238 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 243 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní