- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set BEVAN 4+1
Jídelní set BEVAN 4+1
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ SET BEVAN
Představujeme vám jídelní set BEVAN – synonymum pro styl, pohodlí a funkčnost, které se stane nejen estetickým, ale i praktickým centrem vaší jídelny. BEVAN není jen krátkodobým řešením. Je to investice do vašeho domova či podnikání, která přinese užitek a radost po mnoho let.
ELEGANTNÍ DESIGN A KVALITNÍ PROVEDENÍ
Jídelní set BEVAN je přesně to, co potřebujete, aby vaše jídelna či restaurace zazářila moderním a čistým vzhledem. S volbou mezi dvěma barevnými variantami – šedou s černými prvky nebo černou s bílými – můžete snadno sladit set s interiérem a vytvořit harmonický celkový dojem.
Deska stolu z kvalitní MDF a robustní kovové nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Pohodlné židle s látkovým nebo ekokůžovým čalouněním poskytují komfortní sezení, ať už při rychlém snacku nebo dlouhých večerech s přáteli.
- šedá / černá
- černá / bílá (černé židle čalouněné ekokůží)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
ÚSPORA PROSTORU
Židle, které dokonale kopírují linie stolu, lze snadno zasunout a uvolnit tak cenný prostor, když nejsou potřeba. BEVAN je ideálním řešením pro menší prostory, kde každý centimetr čtvereční počítá.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
stůl: kov / MDF
židle: látka / ekokůže / kov
Rozměry stolu:
průměr: 100 cm
výška: 73 cm
nosnost stolu: 15 kg
Rozměry židle:
šířka: 39 cm
hloubka: 63 cm
výška: 70 cm
výška sedu: 44 cm
hloubka sedu: 40 cm
nosnost židle: 90 kg
Hmotnost:
15,2 kg
MONTÁŽ
Set dorazí k vám v demontovaném stavu, ale díky jasnému návodu a jednoduché konstrukci bude montáž hračkou.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 39 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 63 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 73 cm |
| PRŮMĚR | 100 cm |
| HMOTNOST | 15,2 kg |
| NOSNOST | 15 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLU | 73 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 39 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 63 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 70 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 39 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 63 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 73 cm |
| PRŮMĚR | 100 cm |
| HMOTNOST | 15,2 kg |
| NOSNOST | 15 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLU | 73 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 39 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 63 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 70 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barový set kov / MDF / dřevo Dekorhome
Barový set kov / MDF / dřevo Dekorhome
Antracit / šedá
Dodání do 10 dnů
3 243 Kč
Černá / šedá
Dodání do 10 dnů
3 146 Kč
Dub / šedá
Dodání do 10 dnů
3 619 Kč
Černá / světle hnědá
Dodání do 10 dnů
3 617 Kč
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 736 Kč
Černá
Není skladem
11 547 Kč
Zelená
Není skladem
9 887 Kč
Krémová
Není skladem
9 164 Kč
Modrá
Není skladem
9 147 Kč
Vínová
Není skladem
8 438 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
9 324 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
11 210 Kč
Žlutá
Není skladem
8 261 Kč
Světle šedá
Není skladem
11 168 Kč
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní