- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 4+1 BEVIS
Jídelní set 4+1 BEVIS
Kód produktu: KO0000296666
Telefonická objednávka
MODERNÍ JÍDELNÍ SET BEVIS 4+1
Jídelní set je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční řešení pro svůj jídelní prostor. Jeho minimalistický design, kvalitní materiály a kompaktní rozměry zajistí, že se stane skvělým doplňkem jakékoliv jídelny.


KVALITNÍ MATERIÁLY
Stůl je vyroben z kvalitní MDF desky, která je známá svou vysokou odolností a dlouhou životností. Tento materiál je pro svou univerzálnost velmi oblíbený a snadno se udržuje. Má čisté a jednoduché linie, které podtrhují jeho design. Je doplněn černými kovovými nohami, které dodávají celému setu moderní a štíhlý vzhled. Židle je z kovu, potažená ekokůži, v případě černé varianty nebo látkou, v ostatních barvách.

FUNKCE A POHODLÍ
Jídelní set BEVIS je nejen stylový, ale také velmi funkční. Stůl nabízí dostatek prostoru pro čtyři osoby. Židle, které jsou součástí setu, kopírují tvar stolu a dokonale s ním splynou, když jsou zasunuté. Tím se nejen šetří prostor, ale také se vytváří harmonický a sjednocený vzhled.
Každá židle je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a podporu. Díky své kompaktní velikosti je tento jídelní set ideální pro menší prostory, kde je důležité efektivně využít každý centimetr.
Každá židle je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a podporu. Díky své kompaktní velikosti je tento jídelní set ideální pro menší prostory, kde je důležité efektivně využít každý centimetr.
BAREVNÉ VARIANTY
Jídelní set BEVIS je dostupný v několika barevných variantách. Můžete si vybrat mezi bílou barvou s mixem barev, dubem s černou barvou nebo přírodní barvou s hnědým odstínem.
- bílá / mix barev (zelená, modrá, žlutá a světle šedá)
- dub / černá (židle potažena ekokůží)
- přírodní / hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
stůl: kov / MDF
židle: látka / kov
Rozměry stolu:
šířka: 100 cm
hloubka: 100 cm
výška: 73 cm
nosnost stolu: 15 kg
Rozměry židle:
šířka: 67 cm
hloubka: 45 cm
výška: 69 cm
výška sedu: 39 cm
hloubka sedu: 40 cm
nosnost židle: 90 kg
Hmotnost:
15,2 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v demontovaném stavu, což umožňuje jednoduchou a pohodlnou přepravu. Montáž není náročná a zvládne ji i méně zkušený kutil. Veškerý potřebný montážní materiál je součástí dodávky. Při montáži doporučujeme postupovat dle pokynů v návodu, aby byla zajištěna správná stabilita a bezpečnost celého setu.
Zobrazit více
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 67 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 45 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 69 cm, 73 cm |
| HMOTNOST | 15,2 kg |
| NOSNOST | 15 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLU | 73 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 67 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 45 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 69 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 67 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 45 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 69 cm, 73 cm |
| HMOTNOST | 15,2 kg |
| NOSNOST | 15 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA STOLU | 73 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 67 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 45 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 69 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňská linka FABIANA 240
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Kuchyňská linka FABIANA 240
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
19 385 Kč
Přidat do oblíbených
Stojan na víno na 12 lahví masivní dubové dřevo Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 1 509 Kč
1 588 Kč
1 865 Kč
Přidat do oblíbených
Stojan na víno MDF Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 2 667 Kč
od 2 691 Kč
3 159 Kč
Přidat do oblíbených
Stojan na víno na 45 lahví černá Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 4 070 Kč
4 284 Kč
5 069 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsná lampa AVIER TYP 4
Dodání do 14 dnů
od 1 190 Kč
1 416 Kč
Přidat do oblíbených







Zboží ihned, platba za 14 dní
