- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 6+1 RICHARD
Telefonická objednávka
Moderní jídelní komplet RICHARD 1+6 dodá vaší jídelně neopakovatelný vzhled s nádechem retro stylu.
Deska stolu je vyrobena z kvalitní MDF dýhovaná a konstrukce je vyrobena z kaučukového dřeva v barevném provedení ořechu. Židle jsou v provedení béžovové a hnědé ekokůže, konstrukce je také vyrobena z kaučukového dřeva. Dřevo z kaučuku je vnímáno jako synonymum pevnosti, proto je tento set označován jako velmi pevný a kvalitní.
Barva:
hnědá / béžová / ořech
Materiál:
kaučukovníkové dřevo / eko kůže
Rozměry stolu:
šířka: 150 cm
hloubka: 90 cm
výška: 75,8 cm
tloušťka desky: 1,8 cm
Rozměry židle:
šířka: 52 cm
hloubka: 59,5 cm
výška: 81 cm
hloubka sedu: 44,5 cm
výška sedu: 47,5 cm
Nosnost:
židle: 100 kg
stůl: 50 kg
Hmotnost:
82 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 52 cm, 150 cm |
| HLOUBKA | 59,5 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 82 kg |
| NOSNOST | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 6x židle |
| HLOUBKA SEDU | 44,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 150 cm |
| HLOUBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 52 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 60 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 81 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 52 cm, 150 cm |
| HLOUBKA | 59,5 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 82 kg |
| NOSNOST | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 6x židle |
| HLOUBKA SEDU | 44,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 150 cm |
| HLOUBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 52 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 60 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 81 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Závěsná lampa LUNE 25W
Závěsná lampa LUNE 25W
Bílá
Není skladem
1 934 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
998 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
1 089 Kč
Servírovací stolek Dekorhome
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem






















Zboží ihned, platba za 14 dní