- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl AGIS II
Jídelní stůl AGIS II
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL AGIS II
Představujeme vám jídelní stůl AGIS II, kde elegance a funkčnost jdou ruku v ruce, aby obohatily vaše každodenní chvíle. AGIS II není jen nábytkový kousek, je to majestátní centrum vaší domácnosti, kde se budou psát příběhy, sdílet zážitky a vytvářet nezapomenutelné okamžiky.
ART-DECO DESIGN
Stůl AGIS II, s jeho sofistikovanou podnoží, která v sobě nese nádech art-deco stylu, je výrazem opravdového vkusu a designového umu. Tento stůl je vyroben z tvrzeného skla a chromu, což zajišťuje jeho dlouhověkost a snadnou údržbu, zatímco průhledná stolová deska dodává prostoru pocit vzdušnosti a otevřenosti.
IDEÁLNÍ ROZMĚRY
Jeho rozměry jsou ideální pro pohodlné stolování ať už pro rodinné večeře nebo pro večírky s přáteli. Nabízí komfortní místo až pro šest osob. Navíc díky své hmotnosti 25 kg nabízí pevnost a stabilitu, kterou od kvalitního stolu očekáváte. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
tvrzené sklo / kov
Rozměry:
šířka: 140 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
25 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Díky jednoduché montáži ji můžete mít na zdi během několika minut.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 140 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRŮMĚR | 90 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní židle PRAGA
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem















Zboží ihned, platba za 14 dní