Kuchyňský vozík BARABE
Telefonická objednávka
Servírovací kuchyňský vozíku BARABE v decentní šedé barvě ve vaší kuchyni nebo jídelně skvěle vynikne a poskytne vám dostatek nového úložného prostoru. Je to multifunkční pomocník, který obsahuje dvě zásuvky s pěknými kovovými rukojeťmi, kde jednoduše schováte cokoli, co potřebujete mít uložené.
Jeho součástí jsou také tři kovové výsuvné košíčky, dvě police na víno a jedna police ve spodní části vozíku. Na vrchu vozíku je plát v přírodním provedení borovice.
Servírovací vozík BARABE je skvělý pomocník, který se díky plastovým kolečkům s brzdami dostane opravdu všude.
Barva:
šedá / přírodní borovice
Materiál:
MDF / kov / plast
Rozměry:
šířka: 67 cm
hloubka: 37 cm
výška: 76 cm
Nosnost:
10 kg / police
Hmotnost:
11,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence, Skandinávský, Venkovský, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 11,3 kg |
| NOSNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Plast |
| KOLEČKA | Plastová |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 6 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč






