- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo Q-886
Kancelářské křeslo Q-886
Telefonická objednávka
KANCELÁŘSKÉ KŘESLO Q-886
Představte si, jak skvělé by bylo mít křeslo, které vás nejen podrží během náročného pracovního dne, ale zároveň rozzáří váš pracovní prostor. Kancelářské křeslo Q-886 je přesně tím, co hledáte – nepřekonatelná kombinace stylu, komfortu a praktičnosti, kterou si zamilujete na první posezení.
POHODLÍ, KTERÉ VÁS OBKLOBÍ
Každý detail tohoto křesla je navržen s ohledem na vaše maximální pohodlí. Potaženo je luxusní sametovou látkou, která je nejen příjemná na dotek, ale i elegantní na pohled. Díky měkkému polstrování si budete připadat jako na obláčku, ať už sedíte hodinu nebo celý den. Ať už zařizujete domácí kancelář, studentský koutek, nebo hledáte křeslo do komerčních prostorů, Q-886 je trefa do černého. K dispozici je v několika barevných variantách, aby perfektně ladilo s vaším interiérem:
- růžová / černá
- béžová / černá
- šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. 
MECHANISMUS TILT
Sezení u stolu už nikdy nebude nudné nebo statické. Díky chytrému mechanismu TILT si můžete snadno přizpůsobit výšku sedáku tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Chcete si během práce odpočinout a trochu se pohoupat? Nebo raději potřebujete pevnou a stabilní pozici pro maximální soustředění? Stačí otočit šroubem pod sedákem a můžete si zvolit přesně to, co vám vyhovuje.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
sametová látka / plast
Rozměry:
šířka: 58 cm
výška: 83 - 91 cm
šířka sedu: 41 cm
hloubka sedu: 44 cm
výška sedu: 47 - 55 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
11 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 83 cm, 91 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 55 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 83 cm, 91 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 55 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní