- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo TIMOTEO
Kancelářské křeslo TIMOTEO
Telefonická objednávka
Elegantní kancelářské křeslo TIMOTEO je jako stvořené pro stylové a moderní pracovny či kanceláře.
Křeslo je čalouněno trendy sametovou látkou Velvet v několika barevných variantách. Vnější strana křesla je zdobena svislým dekorativním prošíváním. Křeslo stojí na chromové podnoži v luxusní zlaté barvě zakončené černými plastovými kolečky. Disponuje nastavitelnou výškou sedu.
Barva:
tmavě zelená / zlatá
šedá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / kov
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 55 cm
výška: 77 - 85 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu: 44 cm
výška sedu: 40 - 48 cm
výška područek od země: 50 - 58 cm
tloušťka sedáku: 6 cm
délka ramene kovového kříže: 30 cm
Nosnost:
100 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 77 cm, 85 cm |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm, 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| MECHANISMUS | Základní |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 77 cm, 85 cm |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm, 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| MECHANISMUS | Základní |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



















Zboží ihned, platba za 14 dní