- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda APATÉ Dekorhome
Komoda APATÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
Komoda APATÉ je z masivního mangovníkového dřeva a stojí na čtyřech kovových nohách. Výrazným prvkem jsou barevně řešené dveře ve stylu mandaly, které produkt odliší a dodají mu na originalitě.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 177 cm
hloubka: 45 cm
výška: 76 cm
výška nohou: 14 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Orientální, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 177 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











Zboží ihned, platba za 14 dní