- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda ANTEA Dekorhome
Komoda ANTEA Dekorhome
Telefonická objednávka
S touto komodou vyrobenou z masivního mangovníkového dřeva se do Vašeho domova nastěhuje skutečné umělecké dílo. Dvoje dvířka jsou pokryta velkými, zlatými křídly, která zároveň představují úchytky. Andělská křídla jsou speciálně vyřezávaná a ručně dokončována.
Křídla také přebírají vzhled zlatého rámu, takže tyto dva prvky tvoří skvělý kontrast k černěnému dřevěnému korpusu. Interiér skříně byl ponechán v přírodním vzhledu dřeva, které zaujme působivou kresbou.
Dostatek úložného prostoru zajistí celkem čtyři přihrádky. Horní přihrádka je vybavena středovou výztuhou, aby bylo pro vás ještě snazší vše přehledně uložit.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 45 cm
výška: 140 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Orientální, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní