- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda KLEOPATRA Dekorhome
Komoda KLEOPATRA Dekorhome
Telefonická objednávka
KLEOPATRA je komoda ve stylovém designu s praktickými úložnými možnostmi. Vyrobena z vysoce kvalitního masivního sheeshamového dřeva. K dipozici jsou tři zásuvky.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo
Rozměry:
šířka: 145 cm
hloubka: 40 cm
výška: 75 cm
výška nohou: 18 cm
Rozměr přihrádky:
šířka: 45 cm
hloubka: 35 cm
výška: 25 cm
Rozměr zásuvky:
šířka: 40 cm
hloubka: 31 cm
výška: 13 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 145 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní