- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Sady stolků
- Konferenční stolek 2 ks GOREJ
Konferenční stolek 2 ks GOREJ
Telefonická objednávka
Zpříjemněte si chvíle strávené v obývacím pokoji s jednoduchým praktickým setem konferenčních stolků GOREJ.
Nohy jsou vyrobeny z lakovaného bambusu v přírodní barvě, které podpírají vrchní pláty černé barvy vyrobené z MDF.
Vyšší a nižší stolek, které můžete rozestavit podle chuti a prostorových možností. Menší se snadno zasune pod větší, což umožňuje šetřit místo. Poslouží i samostatně. Zakomponujte stolky do obývacího pokoje a vytvořte si tak příjemnou atmosféru.
Barva:
černá / přírodní
Materiál:
MDF / bambus
Rozměry menšího stolku:
šířka: 46 cm
hloubka: 30 cm
výška: 40 cm
Rozměry většího stolku:
šířka: 60 cm
hloubka: 40 cm
výška: 45 cm
tloušťka desky: 1,5 cm
průměr nožiček: 2,5 cm
Nosnost:
10 kg
Hmotnost:
3,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 46 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 30 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 45 cm |
| HMOTNOST | 3,5 kg |
| NOSNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF deska |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Bambus |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Sedací souprava rozkládací KEVAN
Sedací souprava rozkládací KEVAN
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Latté
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč

















