- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek DEION Dekorhome
Konferenční stolek DEION Dekorhome
Kód produktu: INVI41205
Telefonická objednávka
Velká kulatá deska stolu z kvalitní dubové dýhy je na povrchu zdobena třemi frézami, které rozbíjejí design. Černý kovový rám se třemi nohami tvoří harmonický kontrast ke světlému dřevu.
Konferenční stolek snadno zkombinujete s jakýmkoli nábytkem.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 80 cm
výška: 42 cm
rozměr nohy: 1,5 x 1,5 cm
tloušťka desky: 2 cm
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| PRŮMĚR | 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konzolový stolek DEION Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
od 2 890 Kč
4 200 Kč
Přidat do oblíbených
Odkládací stolek 2 ks DEION Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 2 790 Kč
3 840 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsná lampa 2 ks kov Dekorhome
Dodání do 10 dnů
od 2 345 Kč
2 753 Kč
Přidat do oblíbených









Zboží ihned, platba za 14 dní