- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek PALLAS Dekorhome
Konferenční stolek PALLAS Dekorhome
Telefonická objednávka
OBJEVTE KONFERENČNÍ STOLEK PALLAS
Představte si tento exkluzivní kousek jako korunu vašeho obývacího prostoru, kde eleganci spojuje s funkčností. Konferenční stolek PALLAS se nestává pouze nábytkem, ale vyjádřením vašeho stylu a touhy po dokonalosti.
ODVÁŽNÝ DIZAJN ART-DECO
Kovová konstrukce v antracitové a zlaté barvě dodává stolku odvahu a vkus, přinášející nádech luxusu do každé místnosti. Stolní deska s mramorovým dekorem a lesklými liniemi v sobě skrývá notu výjimečnosti a prestiže.

KVALITNÍ MATERIÁLY PRO DLOUHOU ŽIVOTNOST
Kovová konstrukce a stolní deska s akrylovým sklem jsou zárukou trvanlivosti a odolnosti vůči každodennímu používání. Stůl zůstane spolehlivým partnerem pro relaxaci i společenské okamžiky.

DOPŇKOVÝ POTENCIÁL S HARMONIÍ
Snadno kombinovatelný s dalšími produkty ze stejné řady, aby vytvořil harmonický vzhled celého prostoru. PALLAS se stává klíčovým prvkem pro transformaci obývacího pokoje v oázu elegance a pohodlí. Nechte konferenční stolek vytvořit v obývacím pokoji oázu elegance a pohodlí, kde každý detail odráží vaši osobnost a vkus. Obklopte se krásou, která trvá, a dopřejte si to nejlepší pro váš domov.
Stolek nabízíme ve svou velikostech:
- Ø 45 cm
- Ø 60 cm
Výběr průměru stolku zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
antracit / černá / zlatá
Materiál:
kov / překližka / akrylové sklo
Rozměry velkého stolku:
průměr: 60 cm
výška: 45 cm
Rozměry malého stolku:
průměr: 45 cm
výška: 50 cm
Nosnost:
50 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Barokní, Elegantní, Příruční |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 45 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| PRŮMĚR | 45 cm, 60 cm |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Překližka, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Překližka, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Barokní, Elegantní, Příruční |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 45 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| PRŮMĚR | 45 cm, 60 cm |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Překližka, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Překližka, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konzolový stolek ZETHOS Dekorhome
Závěsná lampa 2 ks kov Dekorhome
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Hořčicová
Není skladem
19 207 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
19 975 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní