- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Konzolový stolek ANTAIOS Dekorhome
Konzolový stolek ANTAIOS Dekorhome
Kód produktu: INVI42108
Telefonická objednávka
Konzolový nebo barový stolek s držákem na čtyři láhve vína. Má extravagantní design ve tvaru motorky, takže jistě potěší každého nadšence.
Barva:
přírodní hnědá / černá / zlatá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 185 cm
hloubka: 47 cm
výška: 86 cm
tloušťka desky: 2 cm
Rozměr odkládací přihrádky:
šířka: 59 cm
hloubka: 10 cm
výška:22 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Venkovský, Industriální, Nadčasový, Příruční |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 185 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Barový, Konzolový, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Venkovský, Industriální, Nadčasový, Příruční |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 185 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Barový, Konzolový, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 17 232 Kč
23 437 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní