- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle K194
Jídelní židle K194
Kód produktu: V-CH-K/194-KR
Telefonická objednávka
Designová jídelní židle K194 je vyrobena z chromované oceli, černé eko kůže a bíle lakované překližky.
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 58 cm
výška: 99 cm
výška sedu: 49 cm
Materiál:
chromovaná ocel / eko kůže / lakovaná překližka
Barva:
černá / bílá
Hmotnost:
11,5 kg
Nosnost:
130 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOST | 11,5 kg |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Překližka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Designová |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací jídelní stůl BILOTTI
Skladem
u vás do 08.05.2026
16 190 Kč
17 833 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
u vás do 06.05.2026
13 090 Kč
Dub sonoma
Skladem
u vás do 06.05.2026
13 090 Kč
Dostupnost dle variant
13 090 Kč
14 446 Kč
Přidat do oblíbených





Zboží ihned, platba za 14 dní