- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl RAYMOND 3
Jídelní stůl RAYMOND 3
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL RAYMOND 3
Představte si stůl, který transformuje každé jídlo v okouzlující zážitek. Máte před sebou stůl RAYMOND 3 – vrchol moderního designu a elegance, který přináší nejen funkčnost, ale i nadčasový estetický vzhled do vaší jídelny. Své hosty ohromíte nejen vynikajícím pokrmem, ale i místem, kde jim jej podáváte. RAYMOND 3, s jeho tvrzeným sklem a ocelovými chromovanými nohami, vydrží nejen nároky každodenního života, ale i mnoho let bude středobodem obdivu. 
DESIGNOVÝ PRVEK
Uvažujete, jak by si Vaše jídelna zasloužila trochu osvěžení? RAYMOND 3 není jen obyčejný stůl. Jeho kulatý tvar podporuje přátelskou atmosféru a plynulou konverzaci, zatímco kombinace bílého mramoru a lesklého chromu dodává prostoru luxusní vzhled. S průměrem 100 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné stolování až pro čtyři osoby, přičemž jeho robustní konstrukce zaručuje stabilitu a dlouhodobou vytrvalost.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílý mramor / stříbrný chrom
Materiál:
sklo / chromovaná ocel
Rozměry:
průměr: 100 cm
výška: 73 cm
Nosnost:
30 kg
Hmotnost:
26 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| PRŮMĚR | 100 cm |
| HMOTNOST | 26 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| PRŮMĚR | 100 cm |
| HMOTNOST | 26 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňská linka PRADO 260
Kuchyňská linka PRADO 260
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Jídelní křeslo K482
Jídelní křeslo K482
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem





Zboží ihned, platba za 14 dní