- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo AK-321
Křeslo AK-321
Telefonická objednávka
Křeslo ve skandinávském stylu s kubistickými prvky prvky může sloužit jako výrazný solitér, nebo s pohovkou AK-322 jako sedací souprava. Své uplatnění najde v chodbě, hale, obývacím pokoji i ložnici. Dodává se ve třech příjemných barevných odstínech - šedobéžová, tmavě šedá a lanýžová.
Charakteristickými prvky tohoto křesla je výrazné čtvercové prošití sedáku i opěráku, masivní sedací korpus s ostrými liniemi v kontrastu s vysokými štíhlými nohami.
Křeslo je celočalouněné, včetně zad. Lze ho použít jak k přisazení ke stěně, tak i ve středu místnosti.
Potah je z látky v trendy odstínech, kostra z masivního dřeva, vyplněné je kvalitní PU pěnou.
Štíhlé kónické nohy jsou z masivního kaučukovníku v přírodním odstínu a lakované transparentním lakem.
Poškození podlahových krytin je eliminováno plastovými kluzáky, u zadních nohou jsou rektifikovatelné (výškově nastavitelné).
Barva:
šedobéžová
tmavě šedá
lanýžová
starorůžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / masivní dřevo / PU pěna
Rozměry:
šířka: 84 cm
hloubka: 73 cm
výška: 76 cm
výška sedu: 43 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu: 48 cm
šíře opěrky: 10 cm
výška opěrky: 59 cm
Nosnost:
130 kg
Hmotnost:
12 kg
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 12 kg |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 30 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Odkládací stolek RENDER
Odkládací stolek RENDER
Bílá
Dodání do 14 dnů
650 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
650 Kč
Světle růžová
Skladem
650 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní