🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Křeslo FILO v jednoduchém retro designu se hodí do moderního i klasického obývacího pokoje. Své místo ale určitě najde i v ložnici nebo předsíni.
Je čalouněné velurovou látkou v béžové barv+, nohy jsu z masivního bukového dřeva v dekoru dub medový.
Barva:
béžová INARI 23 / dub medový
Materiál:
potahová látka velur / buk masiv
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 62 cm
výška: 92 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnost:
12 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOST | 12 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem