- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo AMEDIA
Křeslo AMEDIA
Kód produktu: KO0000209300
Telefonická objednávka
Elegantní křeslo AMEDIA je čalouněné kvalitní látkou v pěti barevných variantách: hořčicová, šedá, čokoládová, starorůžová a tmavě šedá.
Křeslo stojí na pevných dřevěných nožičkách a má výrazné dekorativní prošívání na opěradle a z vnější strany opěrek. Výplň sedací části je z bonelové pružiny.
Barva:
hořčicová / natural
šedá / natural
čokoládová / natural
starorůžová/ natural
tmavě šedá / natural
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 88 cm
hloubka: 95 cm
výška: 90 cm
hloubka sedu: 62 cm
výška sedu: 45 cm
šířka zádové opěrky: 64 cm
výška nožiček: 13 cm
Hmotnost:
šířka zádové opěrky: 64 cm
výška nožiček: 13 cm
Hmotnost:
43,35 kg

Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 88 cm |
| HLOUBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 43,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 64 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 13 cm |
Ke stažení
536158627.pdf (pdf, 46.8 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 88 cm |
| HLOUBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 43,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 64 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 13 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací 3-místná pohovka AMEDIA
Dodání do 14 dnů
11 590 Kč
13 792 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací 3-místná pohovka ALADA
Varianty produktu
Růžová
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Červená
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Čokoládová
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Rozkládací 3-místná pohovka ALADA
Růžová
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Červená
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Čokoládová
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
12 142 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací 3-místná pohovka LILANA
Varianty produktu
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Rozkládací 3-místná pohovka LILANA
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
11 472 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací 3-místná pohovka PEGY
Skladem
u vás do 06.05.2026
11 750 Kč
13 983 Kč
Přidat do oblíbených

























Zboží ihned, platba za 14 dní