- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo látka / dřevo Dekorhome
Křeslo látka / dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše křesílko ve skandinávském stylu promění i obyčejné posezení v báječný zážitek a dokonale vyhoví všem vašim potřebám.
Sedačka je čalouněná na dotek měkkou látkou a má hustě polstrované matrace, na nichž se vám bude pohodlně odpočívat.
Celou konstrukci podepírá dřevěný rám, který nábytku zároveň dodává na stabilitě.
Křeslo nabízíme v celé škále barevných provedení.
Barva:
světle šedá
hnědá
krémová
modrá
zelená
černá
žlutá
vínová
šedohnědá taupe
tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka (100% polyester) / masivní borové dřevo / kaučukovníkové dřevo
výplň matrace na sedák: pěnový molitan
výplň matrace na opěradlo: PP bavlna
Rozměry:
šířka: 77 cm
hloubka: 71 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 44 cm
Hmotnost:
14,8 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x křeslo, 1 x poduška na sedák, 1 x poduška na opěradlo
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 77 cm |
| HLOUBKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 14,8 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Masivní dřevo, Molitan |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x poduška na opěradlo, 1x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 77 cm |
| HLOUBKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 14,8 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Masivní dřevo, Molitan |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x poduška na opěradlo, 1x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Křeslo s podnožkou látka / dřevo Dekorhome
Křeslo s podnožkou látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
5 675 Kč
Šedá
Není skladem
5 675 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
5 675 Kč
Petrolejová
Není skladem
5 640 Kč
Žlutá
Není skladem
5 606 Kč
Pohovka 3místná látka / dřevo Dekorhome
Pohovka 3místná látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
7 681 Kč
Zelená
Není skladem
9 105 Kč
Modrá
Není skladem
9 301 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
10 122 Kč
Žlutá
Není skladem
7 614 Kč
Světle šedá
Není skladem
9 175 Kč
Lavice látka / dřevo Dekorhome
Lavice látka / dřevo Dekorhome
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
5 508 Kč
Světle šedá
Dodání do 10 dnů
5 568 Kč
Trojmístná pohovka látka /dřevo Dekorhome
Paraván bílá / přírodní Dekorhome
Paraván bílá / přírodní Dekorhome
3 Není skladem 2 749 Kč 4 Není skladem 4 496 Kč 5 Není skladem 5 395 Kč 6 Není skladem 4 087 KčParaván 5dílný dřevo / látka Dekorhome
Paraván 5dílný dřevo / látka Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 004 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 790 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 206 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 146 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní