- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo látka / kaučukovník Dekorhome
Křeslo látka / kaučukovník Dekorhome
Telefonická objednávka
Křeslo s textilním čalouněním je perfektním doplňkem do vaší domácnosti.
Křeslo se skládá z pevných nožek z kaučukového dřeva a z vysoce kvalitního polyesterového čalounění s molitanovou vycpávkou. Je tudíž velmi pohodlné, a navíc toho i hodně vydrží. Silně polstrovaný sedák a opěradlo nabízí pohodlné posezení. Křesílko je dokonalým místem k povídání, čtení, sledování televize nebo jen tak k odpočinku.
Montáž křesla je snadná.
Barva:
žlutá
zelená
hnědá
světle šedá
tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
látka 100% polyester / kaučukovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 73 cm
hloubka: 66 cm
výška: 77 cm
šířka sedu: 73 cm
hloubka sedu: 50 cm
výška sedu: 41 cm
tloušťka polstru: 8 cm
Hmotnost:
10,5 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 73 cm |
| HLOUBKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 73 cm |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.


















Zboží ihned, platba za 14 dní