- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo MEMORY
Křeslo MEMORY
Telefonická objednávka
Stylové křeslo MEMORY vás oslní svým zajimavý a netypickým designem. Skvěle se bude hodit do reprezentačních prostor, do hal či vstupních předsíní, ale své místo najde i jako solitér v obývacím pokoji.
Konstrukce je vyrobená z bukového dřeva, které je lakované v odstínu eben. Opěradlo a sedadlo je čalouněno příjemnou sametovou látkou s dekorativním prošíváním prošíváním v několika barevných variantách.
Barva:
hořčicová / eben
vínová / eben
tmavě zelená / eben
šedá / eben
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní bukové dřevo / sametová látka
Rozměry:
šířka: 58 cm
hloubka: 61 cm
výška: 84 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Stojací lampa ROMADekorhome
Stojací lampa BANGUI 175 - 205 cm Dekorhome
Stojací lampa BANGUI 175 - 205 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Oranžová
Není skladem
3 190 Kč
3místná pohovka Dekorhome
3místná pohovka Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 965 Kč
Černá
Není skladem
9 138 Kč
Zelená
Není skladem
9 138 Kč
Růžová
Není skladem
8 965 Kč
Krémová
Není skladem
9 138 Kč
Modrá
Není skladem
9 138 Kč
Vínová
Není skladem
8 965 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
9 138 Kč
Žlutá
Není skladem
8 270 Kč
Světle šedá
Není skladem
9 138 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní