- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo FREEDOM
Křeslo FREEDOM
Telefonická objednávka
Designové křeslo FREEDOM díky svému jedinečnému vzhledu skvěle vynikne jako solitér v jakékoliv místnosti. Své využití najde i ve společenských prostorách, halách či čekárnách.
Konstrukce křesla je vyrobená z masivního dubového dřeva, které se hodí do všech stylů interiérů. Do dřevěné konstrukce je zasazen silný sedák a opěradlo, které křeslu dodávají komfortní posezní.
Barva:
dub / šedá
Materiál:
masivní dřevo / látka
Rozměry:
šířka: 61 cm
hloubka: 67 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnost:
15 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 61 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Odkládací stolek RENDER
Odkládací stolek RENDER
Bílá
Dodání do 14 dnů
650 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
650 Kč
Světle růžová
Skladem
650 Kč
Stojací lampa QUITO Dekorhome
Stojací lampa QUITO Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
4 890 Kč
Měděná
Není skladem
6 595 Kč
Chrom
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní