- Domů
- Nábytek
- Předsíň
- Lavice a stoličky
- Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANCE A STYL

KOMFORT A STABILITA

CENTRUM POZORNOSTI
Ať už je umístěna v předsíni, obývacím pokoji nebo ložnici, lavice BÉLOS se stane centrem pozornosti a příjemným místem pro odpočinek nebo posezení s přáteli. Její promyšlený design a vysoká kvalita z ní činí nejen praktický, ale i výrazný estetický prvek v jakémkoli prostoru.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka (100% polyester) / kov
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 35 cm
výška: 45 cm
šířka sedu: 100 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnost:
120 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Skandinávský, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Zelená
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Jídelní židle 2 ks BÉLOS Dekorhome
Jídelní židle 2 ks BÉLOS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 290 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
4 290 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
4 290 Kč
Konzolový stolek BÉLOS Dekorhome
Odkládací stolek BÉLOS Dekorhome
Konferenční stolek THETIS Dekorhome
Konferenční stolek THETIS Dekorhome
Borovice
Není skladem
10 648 Kč
Dub divoký
Dodání do 14 dnů
8 090 Kč








