- Domů
- Nábytek
- Předsíň
- Lavice a stoličky
- Lavice GUEDO Dekorhome bouclé
Lavice GUEDO Dekorhome bouclé
Telefonická objednávka
ČALOUNĚNÁ LAVICE GUEDO – ELEGANCE A FUNKČNOST V JEDNOM

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR

VŠESTRANNÝ DOPLNĚK PRO KAŽDOU MÍSTNOST
Lavice GUEDO není jen praktickým kusem nábytku, ale také stylovým doplňkem, který dodá vašemu domovu osobitost. Zaoblené rohy dodávají jemný a přívětivý vzhled, zatímco čisté linie reflektují moderní design. Ať už ji umístíte do předsíně jako pohodlné místo k přezouvání, do ložnice jako elegantní úložnou lavici, nebo do obývacího pokoje jako dekorativní prvek, lavice GUEDO harmonicky zapadne do jakéhokoliv interiéru.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka bouclé / pěna / kov
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 43 cm
výška: 45 cm
Nosnost:
150 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Konferenční stolek THETIS Dekorhome
Konferenční stolek THETIS Dekorhome
Borovice
Není skladem
10 648 Kč
Dub divoký
Dodání do 14 dnů
8 090 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní